[2 Yol] Silinen WhatsApp Mesajları Nasıl Kurtarılır? – Whatsapp’ta silinen mesajlar geri gelebilir mi?

Eski/silinmiş WhatsApp mesajlarının nasıl alınacağını mı merak ediyorsunuz? Bu makale, silinen Whatsapp mesajlarının nasıl kurtarılacağına ilişkin bazı kolay yöntemleri ve eksiksiz adımları listeler.

İzliyorsunuz: < /font> Yapılabilir whatsapp’ta silinen mesajlar geri geliyor mu?

Bazen şu veya bu nedenlerle bazı önemli WhatsApp mesajlarını tesadüfen silmemiz garip değil, veya bazen çocuklarımızın kasıtlı olarak silmiş WhatsApp mesajlarını kontrol etmek isteyebiliriz.

Belki de bulabileceğimiz ilk çözüm, aynı zamanda en direkt çözüm olan silinmiş WhatsApp mesajlarını kurtarmak olacaktır. Bu makale, kullandığımız cihaz türü ne olursa olsun, silinen WhatsApp mesajlarının nasıl alınacağı hakkında bize yöntemler sağlayacaktır.

Silinen WhatsApp Mesajları Yedekleme ile Nasıl Kurtarılır?

Bildiğimiz gibi, silme işleminden önce WhatApp’ın yedeğini alırsak WhatsApp mesajlarını kurtarmak daha kolay olacaktır. Sadece yedeklenmiş WhatsApp verilerini Whatsapp Uygulamasına aktarın, ardından silinen WhatsApp mesajları kurtarılabilir.

Yerel yedekleme dışında, en yaygın seçenek, WhatsApp verileri de dahil olmak üzere tüm dosyalarımızı herhangi bir cihazdan yedeklemek ve bunlara erişmek için güvenli bir araç olan Google Drive olabilir. Şimdi WhatsApp mesajlarını Google Drive ile yedeklemek için belirli adımları kontrol edelim.

WhatsApp Mesajlarınızı Google Drive’a Nasıl Yedeklersiniz?

1. Adım WhatsApp uygulamanızı açın ve “Diğer seçenekler”‘i seçin, “Ayarlar”‘a gidin.< /p>

2. Adım Ayarlar sayfasında “Sohbetler” öğesini seçin ve “Sohbeti yedekle” öğesini seçin ve “Google Drive’a yedekleyin”.

3. Adım Telefonunuz için yedekleme sıklığını ayarlamanız gereken özel bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

4. Adım Bir sıklık ayarladığınızda, yedek sohbet geçmişinizi depolamak istediğiniz Google hesabını seçme zamanı gelmiştir. Cihazınıza bağlı herhangi bir Google hesabınız yoksa, “Hesap ekle” seçeneğini seçmeniz ve giriş bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

5. Adım Sizin için kullanmak istediğiniz “ağ” seçeneğini seçmek için “Yedekle”‘yi seçin. yedekler, ardından yedekleme başlar.

Silinen WhatsApp Mesajlarını Yedeklemeden Nasıl Kurtarırım?

Yöntem 1: Yerel Yedekleme sayesinde Silinen WhatsApp Mesajlarını Kurtarın

1. Adım WhatsApp Desktop’ı kaldırın.

2. Adım. Uygulamayı yeniden yükleyin ve WhatsApp’a kaydolmak için kullandığınız telefon numarasını girin.

3. Adım Sohbet geçmişinizi geri yüklemek için uygulama tarafından verilen tüm talimatları izleyin.

4. Adım Tüm adımları tamamladığınızda, eski ve silinmiş mesajlarınız telefonunuza geri dönecektir.

Yöntem 2: Silinen WhatsApp Mesajlarını Google Drive’dan Geri Alın

1. Adım Mesajlarınızı Google Drive’da doğru şekilde yedeklediğinizden emin olun. Google Drive ile ilgili önceki talimatları uyguladıysanız, herhangi bir sorun olmayacaktır.

2. Adım WhatsApp’ı silin ve telefonunuzdan yeniden yükleyin.

3. Adım Telefonunuz daha önce Google Drive’da yedeklenen verileri otomatik olarak algılar ve size bunları geri yüklemek isteyip istemediğinizi sorar.

4. Adım Talimatları uygun şekilde takip edin, silinen mesajlarınızı geri alabilirsiniz.

Silinen WhatsApp Mesajlarını Yedeklemeden Nasıl Geri Yüklerim?

WhatsApp verilerini nasıl yedekleyeceğimizi ve WhatsApp verilerini doğrudan yedekten nasıl kurtaracağımızı biliyor olabiliriz, peki ya normal yedekleme ayarını yapmayı unutursak? Yedekleme yok, WhatsApp’a aktarılacak veri yok. Peki WhatsApp’ta silinen mesajları yedekleme olmadan nasıl görebilirim?

Xem Thêm  Top 31 Huawei Mate 10 Lite Çıkış Tarihi Update

Şimdi, sırasıyla Android telefonlarda ve iPhone’larda silinen WhatsApp Mesajlarının nasıl kurtarılacağını görelim.

1. Android’de Silinen WhatsApp Mesajlarını Yedeklemeden Nasıl Kurtarırım?

Profesyonel bir Android veri kurtarma aracı olan Android için PhoneRescue, yalnızca silinen WhatApp Mesajlarının kurtarılmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda Android telefonlar için SMS, arama kayıtları, resimler, video vb. diğer veri türlerinin kurtarılmasına da yardımcı olur. Şimdi Android için PhoneRescue ile silinen WhatsApp mesajlarının nasıl kurtarılacağı adımlarına bakalım.

1. Adım Android için PhoneRescue’yu PC’ye yükleyin

Android için PhoneRescue’yu kaydedin ve yükleyin bilgisayarımızda, bilgisayarda bu PhoneRescue for Android Uygulamasını başlatın ve Android cihazımızı bir USB kablosuyla bilgisayara bağlayın(Ayarlar bölümünde, Geliştirici Seçenekleri‘ni seçin güçlü> ve USB hata ayıklama‘yı tıklayın)

2. Adım WhatsApp Mesajlarını Android Telefonda tarayın

Ekranda dosya türlerini seçme istemini gördüğümüzde WhatsApp‘i seçin. Android için PhoneRescue uygulaması, yalnızca cihazımızdaki WhatsApp mesajlarını taramaya başlayacaktır.

3. Adım: WhatsApp Mesajlarını Kontrol Edin ve Kurtarın

Tarama adımı tamamlandığında, WhatsApp’taki sohbet geçmişini, silinen mesajları bile kontrol edebileceksiniz. WhatsApp mesajlarınızı kurtarmak için, kurtarmak istediğiniz mesajları ve dosyaları seçmeniz ve “Kurtar” düğmesini tıklamanız gerekir. Merak ediyorsanız: Silinen WhatsApp mesajlarını yedeklemeden nasıl kurtarabilirim, o zaman bu çözüm tam size göre!

whatsapp mesajlarını kurtar

2. iPhone Kullanılıyorsa Silinen WhatsApp Mesajlarını Yedeklemeden Nasıl Geri Alabilirsiniz?

Syncios iOS Data Recovery, yalnızca iPhone’lardan değil, iTunes & iCloud. Syncios iOS Veri Kurtarma, neredeyse tüm veri türlerini geri yüklemeyi destekler ve kurtarma başarı oranı da yüksektir. Peki iPhone’dan silinen WhatsApp mesajlarını doğrudan bir iPhone’dan nasıl kurtarabilirim? Lütfen aşağıdaki adımları kontrol edin:

1. Adım PC’de Syncios iOS Veri Kurtarma’yı İndirin ve Kurun.

Bilgisayarınıza Syncios iOS Data Recovery indirip yükleyin ve hizmeti kaydedip satın alın.

2. Adım iPhone’u PC’ye bağlayın.

Syncios iOS Veri Kurtarma‘yı başlatın, telefonunuzu bir USB kablosuyla bilgisayara bağlayın.

3. Adım WhatsApp Mesajlarını Tara

Silinen WhatsApp mesajlarını yüklemek için iPhone’unuzdaki tüm verileri taramak ve analiz etmek için Başlat düğmesine basın ve WhatsApp ve WhatsApp Ekleri‘ni işaretleyin.Syncios iOS Veri Kurtarma taramaya başlar WhatsApp verileri.

whatsapp mesajlarını tara

4. Adım WhatsApp Mesajlarını Önizleyin ve Geri Yükleyin

WhatsApp Ekleri onay kutusuna giderek, geri almak istediğiniz belirli konuşmaları ve iPhone’a Kurtar seçeneğini seçerek silinen WhatsApp mesajlarının bir önizlemesine erişebileceksiniz. belirlenen silinmiş WhatsApp mesajları iPhone’unuza geri indirilecektir.

whatsapp mesajlarını geri yükle

WhatsApp için KidsGuard ile WhatsApp Mesajları Nasıl Kontrol Edilir?

WhatsApp için KidsGuard WhatsApp’ta sosyal iletişimleri izlemenize yardımcı olacak bir araçtır. WhatsApp’ta paylaşılan her tür medya dosyasını (videolar, fotoğraflar, belgeler, mesajlar…) kaydetmenin ve görmenin harika bir yoludur.

Xem Thêm  Top 16 Kiosk Nedir Ne Işe Yarar Update

WhatsApp için Kidsguard, WhatsApp verilerini doğrudan telefonlarımıza geri yükleyemese de, silinen ve hatta çevrimiçi olan dosyaları WhatsApp mesajlarını izleyebilir ve telefonun depolama alanının dolmasına asla izin vermeyiz, çok uygun! Hatta WhatsApp kullanımdayken ekran görüntüsü alabilir ve hedef telefonun tüm aktivitelerini görebilirsiniz. Bu programın yeteneklerinden emin değilseniz, nasıl çalıştığını görmek ve anlamak için KidsGuard for WhatsApp’ın ücretsiz çevrimiçi demosunu kullanma olanağına sahipsiniz.

Demo sürümünü denemek, bu programı kullanmanın sizin için buna değip değmeyeceğini anlamanın harika bir yolu olabilir. Şimdi, Kidsguard for WhatsApp’ın nasıl çalıştığını ayrıntılı olarak görelim.

1. Adım Şimdi İzle‘yi tıklayın ve bir hesaba kaydolmak için geçerli bir e-posta adresi kullanın.

Şimdi İzleyinDemoyu Görüntüle

2. Adım Kayıttan sonra ihtiyaçlarınıza uygun bir plan seçin ve ardından Ürünlerim web sitesine gidin, Kurulum’u tıklayın WhatsApp için KidsGuard Pro kutusundaki Kılavuz düğmesini tıklayın, WhatsApp için KidsGuard’ı indirmek için talimatları izleyin. Bu adımın yalnızca 5 dakika sürmesi yeterlidir.

kidsguard'ı indirin ve kurun

Adım 3: Doğru ayardan sonra, bu uygulamanın simgesi hedef telefonun ana ekranından kaybolacak, %100 algılanamaz. Artık hedef telefonun WhatsApp etkinliklerini gösterge tablosundan izlemeye başlayabilirsiniz.

whatsapp kontrol paneli

Bu kontrol panelinden WhatsApp ile ilgili çeşitli seçenekler göreceksiniz. Birinin arama geçmişini görüntüleyebilecek ve hatta aramaları kaydedebilecek, WhatsApp multimedya dosyalarına erişebilecek ve WhatsApp sohbetlerini ve durumunu görüntüleyebileceksiniz.

WhatsApp’ta Çağrı Geçmişimi Nasıl Alırım?[Video Rehberi]

YouTube Videosu

Silinen WhatsApp Mesajları hakkında SSS

Ç1. Silinen WhatsApp Mesajları Sonsuza Kadar Geçer mi?

Cevap hayır. Tüm mesajlarınızı WhatsApp’tan silseniz bile onları geri almanın yolları vardır. Daha önce bilgisayarınızda veya Google Drive’da bir yedekleme yaptıysanız, bunları geri almak kolay olacaktır. Durum böyle değilse, bunları almak için belirli veri kurtarma uygulamalarını kullanabilir veya bu kılavuzda verilen talimatları uygulamanız yeterlidir.

Ç2. İki Yaşındaki Silinmiş WhatsApp Fotoğraflarımı Nasıl Geri Getirebilirim?

İki yıllık silinmiş WhatsApp fotoğraflarınızı kurtarmak için iki çözümünüz var: ya bir yedekleme kullanın ya da özellikle verilerinizi kurtarmanıza yardımcı olacak bir uygulama indirin. Sizin için önerdiğimiz veri kurtarma uygulaması MiniTool Mobile Recovery ve iMyFone D-Back‘dir. Her ikisi de Android ve IPhone ile kullanılabilir. Örneğin Google Drive’da olduğu gibi bir yedeğiniz olduğunu biliyorsanız, cihazınızı bağlamanız ve silinen dosyaların telefonunuza geri gelmesi için yetkilendirmeniz yeterlidir.

Ç3. WhatsApp’ta Bir Sohbeti Silmek, Diğer Kişi için Sohbeti Silir mi?

Telefonunuzdan bir sohbeti silerken, mesajları yalnızca kendiniz veya herkes için silmeyi seçebilirsiniz. Bu seçeneği seçerseniz çoğu zaman, bir saat içinde mesajlar her iki görüşmeden de silinir.

Sonuç

Sonuç olarak, bazı kişiler WhatsApp’ta mesajlarını, videolarını veya fotoğraflarını sildikten sonra onları geri almanın mümkün olmadığını düşünebilir, ancak bu inanç yanlıştır. Aslında bu makalede açıkladığımız gibi verileri kurtarmanın birden çok yolu vardır. Kayıp verileri almak için bilgisayar tarafından çalıştırılan bir programı kullanın veya tüm verilerinizi doğrudan yedekten kurtarın.

Xem Thêm  LinkedIn Nedir ve Neden Üzerinde Olmalısınız? - ne bağlantılı nasıl kullanılır

Eh, WhatsApp mesajlarını hiç kurtarmak istemiyorsak, devasa WhatsApp veri depolamasının cep telefonunun çalışma hızını etkilemesine izin vermemek için. Sadece WhatsApp için KidsGuard‘ı deneyin, WhatsApp’tan silinen mesajları cep telefonlarımıza geri yüklemeden kontrol edebiliriz. WhatsApp mesajlarını istediğimiz yerde ve istediğimiz zaman tarayıcıda çevrimiçi olarak doğrudan kontrol edin ve veriler asla kaybolmaz!

Şimdi İzleyinDemoyu Görüntüle


Konuyla ilgili daha fazla bilgiye bakın Whatsapp’ta silinen mesajlar geri gelebilir mi?

WHATSAPP SİLİNEN MESAJLARI GERİ GETİRME 2022 (WhatsApp Silinen Mesajları Görme) iPhone & Android

alt

 • Yazar: Nasıl Yapılır Türkiye ?
 • Yazı tarihi: 2022-01-15
 • Derecelendirme: 4 ⭐ ( 7390 Derecelendirme )
 • Arama sonuçlarını eşleştir: whatsapp silinen mesajları geri getirme, whatsapp silinen mesajları görme,
  whatsapp silinen mesajları geri getirme iphone, whatsapp silinen sohbeti geri getirme, whatsapp silinen mesajları okuma, whatsapp silinen mesajları geri getirme ios, whatsapp silinen mesajları geri getirme uygulaması,
  whatsapp silinen mesajları görme uygulaması, whatsapp silinen aramaları geri getirme, whatsapp silinen arama kayıtlarını geri getirme, whatsapp silinen arama geçmişi geri getirme, whatsapp aero silinen mesajları geri getirme, whatsapp apk silinen mesajları geri getirme, whatsapp silinen belgeleri geri getirme, whatsapp silinen bütün mesajları geri getirme, whatsapp silinen bir sohbeti geri getirme, whatsapp silinen mesajlara bakma,
  whatsapp’ta silinen mesajları bulma, whatsapp silinen mesajları geri getirme bilgisayardan, whatsapp silinen dosyaları geri getirme,
  whatsapp’da silinen mesajları geri getirme

Whatsapp’ta silinen mesajları görme yöntemi

 • Yazar: racmoju.ml
 • Derecelendirme: 4 ⭐ ( 6150 Derecelendirme )
 • Arama sonuçlarını eşleştir: WhatsApp sohbet geçmişini sildiyseniz geri getirebilmek için yedekleme Peki hangi cihazda nasıl WhatsApp silinmiş mesajları geri getirilir?.

Silinen WhatsApp Mesajları Nasıl Geri Getirilir?

 • Yazar: onedio.com
 • Derecelendirme: 4 ⭐ ( 1423 Derecelendirme )
 • Arama sonuçlarını eşleştir: 2009 yılından beri hayatımızda olan WhatsApp, büyük bir çoğunluğun kullandığı bir uygulama. Önemli iş görüşmelerinden aile WhatsApp konuşmalarına kadar her ş…

WhatsApp Silinen Sohbet Mesajları Nasıl Geri Getirilir?

 • Yazar: tklpvtltd.com
 • Derecelendirme: 3 ⭐ ( 8468 Derecelendirme )
 • Arama sonuçlarını eşleştir: Android kullanıcıları için WhatsApp’ta silinen mesajları geri getirmenin yolu çok basit. Ancak iOS kullanıcıları bu işlemi yapmak için biraz.

Silinen WhatsApp mesajları geri gelir mi?

 • Yazar: www.hurriyet.com.tr
 • Derecelendirme: 4 ⭐ ( 8673 Derecelendirme )
 • Arama sonuçlarını eşleştir: Popüler sohbet uygulamalarından birisi olan WhatsApp’ta silmiş olduğunuz konuşmaları geri getirmek istiyorsunuz. Peki, bu işlem nasıl yapılır? İşte…

Whatsapp silinen mesajları yedekliyor mu?

 • Yazar: drmashaheet.com
 • Derecelendirme: 3 ⭐ ( 8314 Derecelendirme )
 • Arama sonuçlarını eşleştir: Popüler sohbet uygulamalarından birisi olan WhatsApp’ta silmiş olduğunuz İşte WhatsApp’ta silinen konuşmaları geri getirmenin yolları.

WhatsApp’ta silinen mesaj nasıl geri getirilir?

 • Yazar: www.sabah.com.tr
 • Derecelendirme: 4 ⭐ ( 2865 Derecelendirme )
 • Arama sonuçlarını eşleştir:

Bu kategoride daha fazla makale görün: Teknoloji